Rádio Český Impuls

Poslech rádia  Poslouchat nás můžete i pomocí FLASH PŘEHRÁVAČE.

Pošlete nám textovku!

Naše linka pro Vaše textovky má číslo 734 787 981. Pošlete vzkaz svým známým. Vaše vzkazy vyřizujeme každý den od 9 do 10 hodin. Dejte nám vědět, jaké je u Vás počasí nebo co Vám dělá radost…

Užijte si české písničky 60. až 80. let! Na rádiu pro radost ze života vám je hrajeme celý den. Český Impuls je II. program Ráááádia Impuls, dlouhodobě nejposlouchanější stanice v ČR. Český Impuls vysílá od 28. září 2014.

Vysíláme nejen českou populární hudbu, ale i českou country, folk a trampské písničky. V programu Českého Impulsu se setkávají Hana Zagorová, Marie Rottrová, Waldemar Matuška, Pavel Dobeš, Ivan Mládek nebo Wabi Daněk.

České písničky 60. až 80. let. Celý den.

Čeští zpěváci u nás písničky i vybírají. Pravidelně vysíláme Písničky z Impulsovic krabičky, které uvádějí Karel Gott, Helena Vondráčková, Dalibor Janda, Petra Janů a další. A k písničkám vždy připojí i krátkou vzpomínku.

Buďte v obraze!

Zatímco Vám dělají radost české písničky Vašeho mládí, naše redakce sleduje, co se kde děje. Každou hodinu se ve zprávách během dvou minut dozvíte vše, co byste měli vědět.

Program rádiaZprávy a předpověď počasí:
každou hodinu v celou
Přehled událostí a předpověď počasí:
6:30, 7:30 a 8:30
Téma dne:
pondělí až pátek ráno (od 6 do 9 hodin)
Smějeme se s Alexanderem Hemalou:
pondělí až pátek 16 až 18 hodin
Výběr nejlepších scének a vtipů:
sobota a neděle 16 až 17 hodin
Hodina vašich vzkazů:
9 až 10 hodin
Hrajeme vám country, folk a trampské písničky:
19 až 20 hodin
Písničky z Impulsovic krabičky:
7:40, 11:45, 14:45 (Uvádí Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Petr Janda a další známí zpěváci.)
Máme Česko rádi:
10:30, 14:30 (Připravuje Hana Kracíková a Miroslav Taussig z Klubu českých turistů.)
Hudební dvojice:
6:40, 8:40, 10:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45
Cestujeme s Jirkou Kolbabou:
13:30 (Uvádí Honza Benešovský.)
Televizní tipy Alexandera Hemaly:
12:30, 17:30
Hudební kalendář:
středa 11:30, sobota 07:50 a 15:30 (Připravuje Saša Komarnický.)

 

Smějeme se s Alexanderem Hemalou

O náš úsměv se stará Alexander Hemala. Každý všední den od 16 hodin vysílá dvě hodiny plné humoru. Pouští nám nejlepší scénky, které u nás vznikly. Éterem Českého Impulsu defilují Felix Holzmann, Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil nebo Vladimír Menšík.

 

Kontakt

Zavolejte nám do studia: 255 700 712
Pošlete nám textovku na: 734 787 981
E-mail: moderator@ceskyimpuls.cz

Adresa:
Český Impuls
Ortenovo náměstí 15a
170 00 Praha 7

Kdo nás poslouchá?

Základní data o našich posluchačích a programu najdete v této prezentaci.

Jak naladit Český Impuls?

Český Impuls lze naladit na středních vlnách, AM 981 kHz, dále v digitální televizi DVB-T, v digitálním rozhlase DAB a na internetu. Podrobnosti najdete zde.

       Zobrazit/Skrýt diskuzi ⇊

428 komentářů u „Rádio Český Impuls

 1. Ste nejsuprovější rádio Je mi 62 let a moc ráda poslouchám jen vaše rádio Hrajete písničky mého mladých čas a ráda si s vámi zaspívám takové krásné a suprové písničky nehrá žadné radio Poslouchám vás ze středních čech buď na počítači nebo z televize od rána do večera Děkuji vám za krásní poslech u vašeho rádia Vaša vděčná posluchačka Dana Přidalová

 2. Dobrý den!
  K Vašemu dopravnímu zpravodajství mám 2 kritické výhrady, které, jak doufám, přispějí ke zkvalitnění vašeho vysílání:
  1. Od chvíle, kdy ministerstvo dopravy označilo za dálnice spoustu úseků původních silnic 1. třídy, hlásíte ve zpravodajství „Dálnice Dxx ve směru na Prahu je uzavřená…“ Jako člověk, který se neživí jako řidič, mám k tomuto způsobu vážnou výhradu. I když se budu pohybovat v místě uzavírky, z vašeho vysílání se to OPRAVDU NEDOVÍM! Nebo si myslíte, že mám v hlavě všechna čísla nových „dálnic“??? Stačilo by tak málo: Hlaste, prosím, nejen „dálnice Dxx ve směru yy“, ale „Dálnice xx z yy do zz“.
  2. Když do vysílaných reklam zařadíte houkání záchranky, tak mě pokaždé zatrne, protože pátrám ve všech zrcátkách, kde se objeví sanitka. Tento způsob reklam, u kterých je předpoklad, že je poslouchají řidiči, byste měli přehodnotit.
  Děkuji za reakci a přeji vám více dobrých nápadů pro vysílání.
  Ladislav

  1. Vážený pane Ladislave,
   píšete do diskusního fóra rádia Český Impuls. Jste si jistý, že se těchto neduhů dopouští tato stanice? Rádio Český Impuls totiž v tuto chvíli dopravní zpravodajství jako takové nevysílá. O dopravě informujeme v rámci zpravodajských relací v celou. Naši redaktoři dbají na to, aby dopravní událost vždy pečlivě lokalizovali.

 3. Dobrý den,prosím o informaci,zda je možné objednat si písničku na přání s blahopřáním na 16.7.

  1. Milá paní Carasová,
   písničku si lze objednat i s předstihem. Napište prosím do textovky, kdy si přejete přání odvysílat. Jistější je však do pořadu zatelefonovat, protože telefonáty mají přednost před textovkami. Na přání hrajeme každý den od devíti dopoledne.

 4. Dekuji za odpoved,a v praci vas posloucham tez pres dik radio,je velka skoda ze nam to nejde na chate u Kolina vas naladit,snad do budoucna se zlepsi dab pokryti.Preji vsem hodne moc spokojenejch posluchacu.Marek.

 5. Dobry den.
  Mám jen prosbu, krásne hrajete.. Nebylo by možné zahrát píseň Holubi dům. Maminka ji velice milovala…Prosím. Dejte mi vědět..
  Přeji hezký den…a
  A předem dekujimza odpověď…
  Romana

  1. Dobrý den, rádi zahrajeme. Hudební přání plníme každý den od 9 do 10 hodin. Zavolejte nám do studia na číslo 255 700 701 nebo pošlete textovku na 734 787 981.

 6. Dobrý den,
  velice ráda poslouchám Český impuls, protože všechny písničky, jsou písničky mého mládí. Dne 4.5. jsem Vás žádala textovou zprávou o písničku pro mého nejlepšího kamaráda Erika, který měl dnes 18.5. svátek.(Dnes je sice v kalendáři Nataša). Je mi 71 let a před 4 roky jsem onemocněla rakovinou a on byl mou velkou oporou.
  Moc jste mne zklamali, protože písnička nebyla odvysílána.
  Přeji Vám všem všechno dobré a děkuji, Jířa

  1. Vážená paní Jiřino,
   moc nás mrzí, že jsme Vás zklamali. Přání bohužel přichází víc, než jsme během hodiny schopni splnit. Na Váš vzkaz se nejspíš nedostalo. Doporučil bych Vám, abyste příště do vysílání nepsala, ale zavolala. Tak si odvysílání pojistíte. Telefonáty totiž mají přednost před textovkami. Telefonní číslo je 255 700 701. Na přání hrajeme každý den od 9 do 10 hodin. Určitě se ještě najdete příležitost, abychom zahráli Vám nebo Vašim přátelům. Věřím, že nám zachováte věrnost.

 7. Dobrý den.Jste moc báječné rádio,kteréráda poslouchám,Dnes 15.5.2016 jste hráli písničku v 8,36h …a chtěla prosila bych o indetifikaci písničky tak i interprete.Zpívá se tam….od žampionu k bedle,svou denní trasu mám…..Moc Vám děkuji za pomoc.S pozdravem a přáním krásného dne VLASTA z HRANIC na MORAVĚ

  1. Vážená paní Juršová,
   děkujeme za pochvalu. Moc nás těší. Písničku Od žampionu k bedle zpívá Jiří Helekal. Tahle veselá nahrávka vznikla v roce 1982. Názvy písniček si můžete přečíst i díky naší nové aplikaci na chytrém telefonu, tabletu… Podrobnosti najdete na stránce Přehrávač.

  1. Milý pane Ivo,
   rádio Český Impuls lze na severní Moravě poslouchat na internetu, takže na tabletu, chytrém telefonu nebo např. internetovém rádiu. Pro Windows 10 a Android je k dispozici i přehrávač, který píše názvy písniček. Další možností jsou kabelové rozvody UPC, kde je Český Impuls taky zastoupený.

 8. Dobrý den,
  Jen si dovolím upozornit posluchače rádia Český Impuls, že zítra tj. 11.05.2016 od 09:00h do 18:00h bude provedena údržba vysílače Moravské Budějovice- Domamil a vysílač bude tedy vypnut ve výše uvedeném čase a proto Český Impuls na AM-SV 981kHz na jižní Moravě nenaladíte! Vysílač též na AM-SV 981kHz z Prahy-Líbeznic bude normálně v provozu. Nikde jsem se to tu nedočetl, tak jsem si dovolil posluchače na Moravě upozornit.
  S přáním všeho dobrého, Váš věrný posluchač Petr z Pňova-Předhradí.

  1. Dobrý den,
   děkujeme za upozornění. O výluce jsme informovali ve vysílání a na Facebooku. Vy jste byl ale rychlejší. A to je dobře. Jsme rádi, že máme takhle věrné posluchače. 🙂

 9. Pokazde,kdyz jsem zpatky v Cechach nebo na Morave,posloucham na Ceskem Impulsu to,co mne provazelo dobou dospivani a zivota v teto nadherne zemi. A to jsou melodicke pisnicky 80-90 let, ktere u Vas bezi cely den…
  Dekuji z celeho srdce jeste jednou a krasny den…
  Kovar Petr

 10. Zdravím Český Impuls,
  bez dlouhého opěvování,jednoznačně nejlepší rádio mého života a to je mi 63 let.
  Vím,že nejsem jediný posluchač a všem nelze vždy a ve všem vyhovět,ale já bych uvítal více písniček 60 let.Dávám Vám maximální počet hvězdiček.

  přeji Vám mnoho spokojených posluchačů
  s pozdravem Miroslav Šťáva

 11. Jestem >fanouskem< Karela Gotta………od lat słucham jego hitów…mam dużo jego nagrań,niestety nie miałem szczęścia być na jego koncercie. Wiem ,że ostatnio ma kłopoty ze zdrowiem, proszę poinformujcie na antenie czy kłopoty Karela mineły …….i proszę przekażcie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i długich lat życia….

  fanousek z Polski

 12. moc rádi vás posloucháme přejem hodně úspěchu at ste pořád ti nejskvělejší zasloužíte si jen to nejlepší

 13. Dobry vecer
  Casto posloucham Vase vysilani pod alpskymi stity. Je to pro me pojitko ke stare vlasti. Dotaz: je mozno nekde precist jak se jmenuje pisen do se zrova hraje?
  Srdecne zdravi
  Lubomir Ferdinad Kana

  1. Dobrý den, názvy písniček, které hrajeme, pravidelně hlásí naši moderátoři. Časem se objeví i na našem webu.

 14. Doteraz som počúval Impuls, ale vidím, že aj tu je to fajn. Už Vás mám na zozname 🙂 Senica, Slovensko

 15. Dobrý den, nemohli byste slušně řečeno, paní Martu už vyměnit? Kdo ji má věčně poslouchat. Prosííím.

 16. Všetko je vynikajúce, vrátili ste mi mladosť, kedy som žíl hlavne s českými pesničkami. Ďakujem Vám! No a z tých slovenských spevákov mi chýba hlavne Karol Duchoň a veľa je Ráža a Žbirku 🙂 B.

  1. Dobrý den, jsme rádi, že jste si oblíbil rádio Český Impuls. Které písničky od Karla Duchoně máte nejradši?

   1. Ďakujem za takúto rýchlu reakciu a rád odpovedám: Na prvé miesto zaraďujem rozhodne pieseň v krásnom československom podaní v Silvestri 1978 s názvom „PRE ELIŠKU“ 🙂 🙂 🙂 Na druhé miesto pieseň „V SLOVENSKÝCH DOLINÁCH“ a na tretie miesto pieseň „ŠIEL, ŠIEL“. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem a znovu prosím: MENEJ ŽBIRKU A RÁŽA, nemôzem počúvať ten ich nemužský hlas! Prajem Vám milióny poslucháčov – jednoznačne si ich zaslúžite!!! 🙂 🙂 🙂 B.

 17. Super rádio, konečně se někde hraje pouze česky. Takové znám jenom jedno. Co mi trochu vadí, že se opakujete s výběrem písní, takže slyším stejnou skladbu třeba 2x denně a 5x týdně. Ale dá se na to zvyknout. A ještě jedna mini výtka. Proč neposíláte taky do éteru kdo hraje a název skladby jak to dělají jiná webová rádia. Pak program, kterým poslouchám má možnost toto zobrazit a někdy by se mi to hodilo, když nevím koho zrovna slyším nebo si nejsem jistý. Děkuji za dobrou práci a rádio.

 18. Dobrý den.Rád bych aby jste se v dikuzi s p.Babišem na téma sud.piva zeptali
  zda by nebylo moudřejší než snižovat DPH u sud.piva zavést pro toho kdo by
  chtěl čepovat sud.pivo mít k tomuto licenci.Dnes sud.pivo koupí každý v různých
  keškách,supermarketech,pivních pohotovostech a j. a čepuje se v „garážích“ a různě jinde.To by hostinským určitě víc pomohlo než zmíněné DPH.Díky Zelený.

 19. Je to skvělé, poslouchám tuto stanici přes internet, ale chybí mi tu jedna věc – playlist. Neuvažujete, že bz se stal součástí této stránky?

  1. Milý pane Martine,
   těší nás, že máte zájem o rádio Český Impuls. Zveřejňování playlistu zatím nepřipravujeme. Ale naši moderátoři o hudebním programu pravidelně informují. Nemusíte mít strach, že byste o příslušné údaje přišel.

   1. Díky za odpověď. Díky vašemu rádiu jsem si osvěžil v paměti spoustu písniček, na které bych si už ani nevzpomněl a které jsou skvělé. Díky, hrajete skvěle.

   2. Dobrý den, také byh se přimlouval za playlist nebo archiv odehraných písniček 🙂 Poslední možností jak zjistit co hrajete je rychle Shazamovat, ale kdo to má stíhat. A také ta stará česká tvorba se zřejmě špadně hledá.

 20. Dobrý den, když jsme dnes v tom zeměpisu, tak nezapomeňte na Královnu Beskyd na Lysou horu 1323 m.n.m. 🙂 a jinak vrchol Sněžky (Śniezka) 1602 m.n.m. je na polské straně u kaplicy św. Wawrzyńca, Petr Mazúr viz. Google Earth

 21. nejlepší rádio mého života.Posloucháme ho celá rodina celý den na internetovém
  rádiu(špičková kvalita).
  s pozdravem Miroslav Šťáva

 22. Počúval som teraz 8.20hodine,názory Čechov na zákaz fajčenia v českých reštauráciách.Slovákom,Čechom a ostatným národom rozkazuje naša chuť na niečo,pôžitok,chtíč,náš roztiahnutý žalúdok.Pri fajčení,pití alkoholu a konzumácii nezdravých potravín začnime používať vlastný zdravý rozum a tieto jedy a drogy odmietnime.Tý ľudia čo k Vam telefonovali,ktorý kritizovali tento váš zákon,si prestali vážiť svoje zdravie a život.PS.:Vydychovaný cigaretový dym z úst fajčiara je inému človeku škodlivý až na vzdialenosť minimalne 10metrov. Je toľko krásnych vecí za ktoré môžeme dávať peniaze na tomto svete,ako si platiť kúpou cigariet za kratší život.

 23. Děkuji za každé nové ráno společně s Vámi.
  Moc se s Vámi dobře jede v autě a Vaše nadšení a pozitivní nálada je fajn.
  Děkuji a držím palce ,aby vše bylo tak jak doposud.
  Tůmová

 24. ahoj radio prala bych si aby vice hrali pisnicky od w.matusky.p.novaka a p.novaka dekuji vase posluchacka

 25. Zdravim. Tato stanice se mi líbí. Mrzí mě že střední vlny jsou pro poslech nejen vašeho rááádia zcela nepoužitelné. V autě, kde trávím pracovně většinu času, bych si asi musel nainstalovat stary dvoumetrovy tranďák po prabábě. Zajímalo by mě jestli lze získat kmitočet na vkv, kde to sice taky neni stopro, ale muzu to poslouchat po cele evropě o cr nemluvě.

  1. Dobrý den,
   těší nás Váš zájem o rádio Český Impuls. Získat smysluplnou frekvenci na VKV je bohužel z říše snů. Jedna frekvence by ale docela určitě celou Evropu nepokryla. K dispozici máte nejen střední vlny, ale i internetový stream, který lze poslouchat např. na chytrém telefonu.

 26. Dobrý den.
  Prosím vás, to vám telefonovala pouze jediná účastnice zájezdu? To nejde v tom sloganu ty volající sem tam prohodit, vždyť to vypadá že vám nikdo jiný nevolal a začíná to trhat uši a rozčilovat jako každá jiná reklama. Jinak jsem váš fanda, 90% času kdy hraje rádio poslouchám vás, tedy z internetu ale to je snad totéž.
  Nashledanou a dík za hezké písničky.
  Zdenek

 27. Dobrý večer, vaše rádio poslouchám jste super,dnes jsem po letech slyšela písničku, v refrénu se zpívalo tvé jméno je Tína, je moc hezká, jen mi uniklo kdo jí zpívá
  děkuji za Vaši odpověď
  Katka

 28. VÁŽENÉ OSAZENSTVO TOHOTO RÁDIA,CELÝ DEN JSTE O 22 MINUT OPOZDĚNÍ,ZPRAVY V CELOU VYSÍLATE NÉ V CELOU HODINU ,ALE 22 MINUT PO CELÉ

 29. Dobrý večer, po delší době opět píšu. Ještě stále se potýkám s problémem smyčkování, dnes jsem si asi pět krát po sobě mohla pustit třicetiosmi vteřinový záznam (stejný) předtím asi padesátišesti vteřinový. A taky se mi poslední dobou stává, že uprostřed písničky je několika vteřinové ticho, kdy si myslím, že to přestalo fungovat a občas to opravdu musím načíst znovu a někdy to zase začne fungovat samo a také se mi stává, že se zrychlují písničky. Opět se přimlouvám za vysílač poblíž. Bydlím nedaleko Plzně evropského hlavního města kultury, a když už je vysílač na Moravě, v Praze, že by mohl být i na západě třeba v Plzni. Vojta

  1. Dobrý večer,
   děkujeme za příspěvek. Doporučujeme poslouchat rádio Český Impuls na našem flashovém přehrávači, který by měl popisovaný problém vyřešit. Přehrávač najdete na adrese:

   http://www.impuls.cz/prehravac.php

   Pak stačí kliknout na znak Českého Impulsu. Na stejném přehrávači můžete poslouchat i naši mateřskou stanici, Ráááádio Impuls, nejposlouchanější stanici v ČR.

   Budeme rádi, když nám napíšete, jestli flashový přehrávač vyřešil Váš problém.

   1. Děkuji za tak rychlou reakci. Impuls poslouchám v autě, protože tam nemůžu Český Impuls naladit. Doma si přenáším notebook. Flash přehrávač vyzkouším a určitě dám za nějakou dobu zas vědět neb to nědělá pokaždé potíže. Děkuji Vojta

 30. Dobrý večer, dnes jsem si poprvé pustil Vaši bonusovou CZ stanici. Poslouchal jsem doteď, tak jako dnes Vás, rádio Blaník a BlaníkCZ po internetu,rádio mi to nenaladí :-(,a mám velice rád rádio Blaník,ale co jste mi předvedli to je vrchol!! Tohle už snad nikdo nemůže vylepšit!! SUPER !! Opravdu jste mně strašně moc potěšili a doma vše možné co půjde přelazuji 😉 !! Snad mně napadá,jen kdyby bylo možné si přečíst, kdo a co zrovna hraje. Možná,je to možné,ale ještě jsem to nezjistil ;-).
  S pozdravem a hodně štěstí. František

 31. Moc mě mrzí,že tato stanice nejde naladit v našem regionu. Jsem z Bohuslavic nad Metují, Královéhradecký kraj.

  1. Milá paní Grimová,
   rádio Český Impuls si ve východních Čechách můžete pustit na chytrém telefonu, tabletu nebo třeba na internetovém rádiu. Poslech na internetu zaručuje vysoký standard. Určitě budete spokojena.

 32. Dobrý deň.
  Na úvod mi dovoľte Vás pozdraviť – celé vysielacie štúdio.
  Roky som býval v ČR, v Jičíne (u H.K.) a Vaše vysielanie som počúval v rádiu. Teraz bývam už dva roky na Slovensku a počúvam Vaše vysielanie cez internet. Impuls aj Český Impuls. Vo všedné dni 8-10 hodín a cez víkendy celé dni. Vo Vašom vysielaní si dokážem vždy nájsť relácie, ktoré ma uspokoja.
  Ste super rádio, prajem Vám veľa úspechov v ďalšej práci a veľa poslucháčov.
  P.S.: Ešte Vám budem určite písať prosby o zahranie pesničiek. Vopred ďakujem.

 33. dobrý den chtěl bych se zeptat,kdy začneme poslouchat vaše skvělé radio na severu moravy.jste super děkuji zahradník jaroslav

  1. Milý pane Zahradníku,
   děkujeme za pochvalu. Na severní Moravě Vás odkážeme na internetový poslech. Rádio Český Impuls můžete poslouchat na těchto stránkách, např. na chytrém telefonu, počítači nebo internetovém rádiu.

 34. Dobrý den.Jsem z České Třebové a signál na středních vlnách je zde již natolik špatný,že je to neposlouchatelné.Plánujete rozšíření signálu i v této lokalitě?Děkuji za odpověď.

  1. Vážený pane Kříži,
   těší nás, že máte zájem o rádio Český Impuls. V České Třebové můžete Český Impuls poslouchat na internetu, např. na chytrém telefonu, tabletu nebo internetovém rádiu. Pokrytí na středních vlnách v budoucnu zůstane v takovém rozsahu, jako je dnes.

 35. Dear Sir/Madam,

  It is with pleasure that I email you. I have just listened to Radio Cesky Impuls from London, Great Britain.

  I have picked up Radio Cesky Impuls toady, 13th October 2015, on medium waves, AM, frequency 981 KHz, from 20.58 to 21.26 hours UTC (21.58-22.26 Czech time). I am emailing you a reception report, to give you an idea of how Radio Cesky Impuls can be heard here in London.
  Kindly, I would like to ask you to reply to this email by emailing me back and attaching your electronic confirmation QSL card, or EQSL. Many thanks in advance for that.

  This is what I listened to from Radio Casky Impuls:

  20.58 to 21.01 hours UTC, a Czech song by a male singer, followed by a male speaker announcing „Radio Cesky Impuls“, followed by a lady speaker who was reading news.
  21.03 to 21.07 hours UTC: Czech song by male singer
  21.07-21.10 hours UTC: Czech song by female singer
  21.10 to 21.13 UTC: Czech song by female singer
  21.13 to 21.16 UTC: Czech song by female singer
  21.16 UTC: Male speaker
  21.16-21.19 hours UTC:Czech song
  21.19 to 21.21 UTC: Czech song by one man and one woman
  21.21 UTC: male speaker announcing „Cesky Impuls“
  21.21 to 21.26 hours UTC: Czech song by female speaker
  21.26 UTC again, announcement by male speaker „Cesky Impuls“

  The radio signal of Cesky Impuls received here in London was strong to very strong, with interferences by Sunrise Radio, a station here in London on 972 KHz. Fair to moderate background noises and propagation disturbances. Overall, the quality listening was good.

  This is the SINPO code:

  SINPO Time UTC
  44444 20.58 21.00
  43433 21.00 21.06
  33333 21.06 21.10
  43433 21.10 21.13
  33333 21.13 21.15
  44333 21.15 21.19
  54434 21.19 21.26

  The radio I have used to listen to Cesky Impuls is a DSP radio (Chinese built) Tecsun PL310ET with ferrite antenna for medium waves.

  It is with pleasure that I look forward to hearing from you and receive your confirmation email.

  Kind Regards,

  Enzo Pistone (Mr.)

 36. Dobrý den. Chtěl by jenom napsat že při vysílaní zprav není vůbec rozumět a je to slabě slyšet . Z pozdravem Václavík.

 37. Vážení si české Hudby. Vy prostě hrajete vše. Ale nové vozy a jejich rádia nemají,AM: Prosím o radu.Dík zatím poslouchám jen kde vás naladím¨(jen přes internet). Jen pokračujte dál at na i mi a naše děti si váží našich,písniček a mládí,

  1. Dobrý den. Některé nové vozy rádio s AM mají, některé ne. Jediná možnost je hledat vůz s ním, nebo ho vyměnit, nebo vyměnit rádio. Jiná rada opravdu není. Děkujeme za podporu a vzkaz.

 38. Dobrý den. Když jste začali vysílání, tak mě to tak nadchlo, že jsem si do obýváku koupil internetové rádio. Od Vašeho moderátora jsem dostal adresu (http://icecast1.play.cz/cesky-impuls.mp3), kterou jsem vložil do rádia a rádio u nás vyhrávalo celý den. Bohužel již týden nejde naladit.
  Chci se zeptat, jestli se nezměnila adresa rádia, alebo v čem může být problém.
  Již 39 roků bývám na Slovensku, ale stále nezapomínám na své rodiště – Uherský Ostroh a Vaše rádio a jeho písničky i humorné scénky mi připomínají mé mládí.
  Srdečně zdraví Olda Pátík, Trenčín

  1. Vážený pane Pátíku, obratem Vám zasíláme novou adresu našeho streamu. Omlouváme se za potíže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *