Rádio Český Impuls

Poslech rádia  Poslouchat nás můžete i pomocí FLASH PŘEHRÁVAČE.

Pošlete nám textovku!

Naše linka pro Vaše textovky má číslo 734 787 981. Pošlete vzkaz svým známým. Vaše vzkazy vyřizujeme každý den od 9 do 10 hodin. Dejte nám vědět, jaké je u Vás počasí nebo co Vám dělá radost…

Užijte si české písničky 60. až 80. let! Na rádiu pro radost ze života vám je hrajeme celý den. Český Impuls je II. program Ráááádia Impuls, dlouhodobě nejposlouchanější stanice v ČR. Český Impuls vysílá od 28. září 2014.

Vysíláme nejen českou populární hudbu, ale i českou country, folk a trampské písničky. V programu Českého Impulsu se setkávají Hana Zagorová, Marie Rottrová, Waldemar Matuška, Pavel Dobeš, Ivan Mládek nebo Wabi Daněk.

České písničky 60. až 80. let. Celý den.

Čeští zpěváci u nás písničky i vybírají. Pravidelně vysíláme Písničky z Impulsovic krabičky, které uvádějí Karel Gott, Helena Vondráčková, Dalibor Janda, Petra Janů a další. A k písničkám vždy připojí i krátkou vzpomínku.

Buďte v obraze!

Zatímco Vám dělají radost české písničky Vašeho mládí, naše redakce sleduje, co se kde děje. Každou hodinu se ve zprávách během dvou minut dozvíte vše, co byste měli vědět.

Program rádiaZprávy a předpověď počasí:
každou hodinu v celou
Přehled událostí a předpověď počasí:
6:30, 7:30 a 8:30
Téma dne:
pondělí až pátek ráno (od 6 do 9 hodin)
Smějeme se s Alexanderem Hemalou:
pondělí až pátek 16 až 18 hodin
Výběr nejlepších scének a vtipů:
sobota a neděle 16 až 17 hodin
Hodina vašich vzkazů:
9 až 10 hodin
Hrajeme vám country, folk a trampské písničky:
19 až 20 hodin
Písničky z Impulsovic krabičky:
7:40, 11:45, 14:45 (Uvádí Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Petr Janda a další známí zpěváci.)
Máme Česko rádi:
10:30, 14:30 (Připravuje Hana Kracíková a Miroslav Tausig z Klubu českých turistů.)
Hudební dvojice:
6:40, 8:40, 10:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45
Cestujeme s Jirkou Kolbabou:
13:30 (Uvádí Honza Benešovský.)
Televizní tipy Alexandera Hemaly:
12:30, 17:30
Hudební kalendář:
středa 11:30, sobota 07:50 a 15:30 (Připravuje Saša Komarnický.)

Smějeme se s Alexanderem Hemalou

O náš úsměv se stará Alexander Hemala. Každý všední den od 16 hodin vysílá dvě hodiny plné humoru. Pouští nám nejlepší scénky, které u nás vznikly. Éterem Českého Impulsu defilují Felix Holzmann, Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil nebo Vladimír Menšík.

Kdo nás poslouchá?

Základní data o našich posluchačích a programu najdete v této prezentaci.

Jak naladit Český Impuls?

Český Impuls lze naladit na středních vlnách, AM 981 kHz, dále v digitální televizi DVB-T, v digitálním rozhlase DAB a na internetu. Podrobnosti najdete zde.

       Zobrazit/Skrýt diskuzi ⇊

532 thoughts on “Rádio Český Impuls

 1. Náhodou jsem se dostala na vaše vlny a teď neposlouchám nic jiného. Jste fajn rádio, které prostě pohladí po duši a to hlavně proto, že hraje česky. Ať se Vám daří.

 2. včera jsem náhodou naladila vaše rádio a od včerejška nic jiného neposlouchám. Táhne mě na šedesátku a tak si zavzpomínám. Vaše rádio je NEJ….

 3. Vaše rádio se mi moc líbí. Žiju už 32 let v Německu a občas mám chuť poslouchat právě ty písničky, které hrajete Vy na Českém impulsu.
  Děkuji Vám za to.
  Jakub Cop

 4. V době, když Český rozhlas usiloval o ukončení vysilani na dlouhé vlně, měli jste využít situace a frekvenci 270 kHz od neho převzít. Měli byste pokryto celé území České i Slovenské republiky a velký přesah do zahraničí.

  1. Dobrý den, jsme rádi, že máte zájem o vysílání rádia Český Impuls. Určitě najdete způsob, jak nás poslouchat. Na středních vlnách (střední Čechy a Vysočina a jižní Morava), v kabelových rozvodech UPC (celá ČR) nebo na chytrém telefonu, počítači, tabletu (kdekoli na světě)… Podrobné informace najdete na této stránce: http://www.ceskyimpuls.cz/jak-naladit-cesky-impuls/

 5. Dobrý večer, strašně dlouho pátrám po interpretovi písničky asi čtvrt století
  staré. Nehrála se dlouho, ale mě se moc líbila.
  Tipovala jsem, že to mohl zpívat buď Petr Spálený, nebo Václav Neckář…..nikdy
  jsem to nezjistila.
  Jméno písně neznám- to by bylo jednoduché, jen si pamatuji kousek textu:
  „Kdo před tebou se jednou zastaví, celý den je mu príma, Terezko , krásná socho Vltavy, tam……. u Klementina.
  Bylo to pohlazení pro duši, nevím, proč se víc nehrála, ale pro mě to byla bomba.
  Myslíte, že byste mohli zapátrat, eventuelně mi poslat nějaké info, nebo ji, když bude pátrání úspěšné semtam zahrát?
  Děkuji Jarmila

 6. Tak opět dovolená na chalupě a večer žádná televize ale ČI, a opět na SV 980 KHz, DAB jede taky ale ty SV mají tu správnou dobovou patinu 🙂

 7. Škoda, že nejedete na VKV… Jinak společně oceňujeme, že vaši redaktoři nepindaj, že hrajete a nekecáte. Tak děkujeme

 8. Přeji hezky večer,hrajete moc hezky a rád vás poslouchám .Držím vám palce a přejí hodně spokojených posluchačů .Pepík

 9. Zdravim radio Cesky impuls. Poslucham Vas na Proseku strednich vlnach na starem elektronkovem radiu. Super zvuk a super hity 🙂 🙂 🙂 Pk

 10. Dobrý den,

  rád poslouchám Český Impuls, hrajete hezky. Jen mne mrzí, že na Wifi rádiu se nezobrazuje název interpreta a aktuálně hrané skladby. Vidím tam jen statický text „Český Impuls nabízí unikátní proud českých písniček…“. Šlo by zařídit, aby se tam zobrazovalo, co právě vysíláte?

  Děkuji.

  1. Vážený pane Pecháčku,
   tuto službu připravujeme do budoucna. Už teď Vám názvy písniček a jména interpretů zobrazí naše přehrávače na chytrém telefonu nebo tabletu.

  1. Milý pane Pavle,
   jsme rádi, že máte zájem o naše vysílání. O streamu žádaných parametrů zatím neuvažujeme. Současný stream má vyšší kvalitu.

 11. Zdravím. Poslouchám Vás skoro nepřetržitě. Mám ale několik výhrad:
  1) Mým odhadem cca 70% slovenské tvorby zastupuje „imigrant“ Měkký Žbírka“, navíc nemá ani tolik slušnosti, aby v zemi která ho živí, mluvil úředním jazykem i když, jak jsem jej slyšel, mluví krásnou, spisovnou češtinou. Jestlipak mluví v Londýně ostentativně slovensky?
  2) Máte souhrnné bloky, které poměrně často opakujete. To člověk má pocit, že jiné písničky neexistují. Písně o holkách v parku mám plné zuby.

  Jinak super, ale jak bylo řečeno správci pivovaru v Potřižinách….

 12. Dobrý den,moc ráda poslouchám Vaše vysílání.Mám pocit ,že Vaši moderátoři jsou stále pozitivně a optimisticky naladění.Dá se tušit,že jste velmi dobrá parta .Dobrá hudba,skvělí moderátoři .Co víc si přát.Vždy mi zlepšíte náladu.Díky Všem Přeju pohodový,nejen dnešní den.Nad´a

 13. Dobrý deň, srdečne Vás zdravím a vyjadrujem uznanie Vášmu rádiu. Počúvam Vás často, ak môžem, pesničky sú nádherné. Iba sa mi vidí, že hráte málo Petra Nováka. Petrova tvorba je úžasná, nadčasová. Pravdepodobne nemáte vo svojej databáze viac z jeho tvorby. 19.8. bude 20 rokov od jeho odchodu. Verím, že Petra a jeho tvorbu budete pripomínať, aby sa na neho nezabudlo (nezapomělo).
  Ale inak super 🙂
  Anna

 14. Dobrý večer,můžu vás poprosit,který den a kterou hodinu hrajete píšničky na přání?
  Děkuji za odpověď.
  Hezký večer Patricie

  1. Milá paní Patricie,
   na přání hrajeme každý den od 9 do 10 hodin. Buď můžete kdykoli napsat na číslo 734 787 981 nebo během vysílání volat na číslo 255 700 701. Rádi Vám přání splníme.

 15. Tak jsem byl velmi potěšen, že na této stanici nejsou reklamy, ale v poslední době i zde otravují s nima.

  1. Milý pane Milane,
   nebýt reklamy, nebylo by ani rádia Český Impuls. Jen díky reklamě Vám můžeme nabízet náš program. Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň.

 16. Dobrý den, nikde jsem se to tu nedočetl, tak si dovolím tuto informaci pro posluchače napsat:
  Ve dnech 12.01.2017 , 19.01.2017 a 26.01.2017 bude výluka na RVS Moravské Budějovice-Domamil. Z tohoto důvodu ve výše uvedená data nebude Český Impuls na AM-SV 981kHz vysílat vždy od 00:02h do 04:00h. VS Praha-Líbeznice se tato výluka netýká a bude vysílat bez omezení 24h. denně tedy non-stop též na kmitočtu AM-SV 981kHz.

 17. Dobrý večer,přejí vám všem do rádia krásné,klidné a pohodové svátky vánoční,vaše věrná posluchačka ze dvora králové.

 18. Dobrý den , poslouchám Vás pravidelně , ale dnes jsem to už nevydržel a musím Vám napsat . Hrajete moc hezky . Všechno to jsou písničky ,které znám ze svého dětství . Dnes jsem opět poslouchal a písničky na přání jsem slyšel už potřetí . Nešlo by s tím něco udělat ? Děkuji

  1. Milý pane Čechu,
   děkujeme za pochvalu. Moc si Vaší přízně ceníme. Na přání hrajeme jednou denně, a to od devíti do deseti hodin. Není proto možné, abyste pořad Hrajeme Vám na přání slyšel víckrát denně. Pokud byste si taky chtěl vybrat písničku, rádi Vám přání splníme.

 19. Vážení,jak se přihlásit do soutěže Haló,tady Impulsovi.
  Nevím,jak se přihlásit,i když jsem to několikrát zkoušel najít.
  Velice uctivě děkuji za odpověď.
  Petr nováček s pozdravem

 20. Dobrý večer,
  nedávno jsem projížděl různé frekvence a narazil jsem na Vaši frekvenci na středních vlnách a zjistil jsem, že hrajete jen česky a k tomu písničky a scénky z let 60-80. Mám Vaši frekvenci naladěnou na různých domácích přijímačích a dneska se mi povedlo Vás naladit i na PS.
  Děkuji Vám, hrajete krásně…Jste moje rádio, mám totiž 64 roků.
  Přeji Vám hodně štěstí a hlavně výdrž.
  Ing. Zdeněk Chvátal

 21. Vážení,Vaše rádio poslouchám již tolik let, že si nepamatuju kolik, ale je mi 77, tak mám snad už nárok. Jste bezva lidi, písničky a zprávy, no vše OK. Přeji Vám všem moc hezké Vánoce a ještě lepší NOVÝ ROK 2017

 22. Dobrý den, dozvěděl jsem se, že jedno rádio (nechci dělet reklamu) které spolu s Vámi vysílá z VS Praha-Líbeznice se bude stěhovat na RVS Praha-Zbraslav a já se chci zeptat jestli se i rádio Český Impuls bude stěhovat z VS Praha-Líbeznice jinám a nebo zda Vy zůstáváte. Děkuji za Vaši odpověď. Váš věrný posluchač Petr Štědronský, Pňov-Předhradí.

  1. Milý pane Štědronský,
   rádio Český Impuls bude dál vysílat z Líbeznic. S kvalitou signálu jsme moc spokojení, není proto důvod cokoli měnit. Kvalitní příjem máme ověřený i ve Vašem Pňově-Předhradí. Kolegům z Rádia Dechovka přejeme hodně úspěchů i z nového stanoviště.

   1. Děkuji za Vaší odpověď. Ano, máte pravdu signál Českého Impulsu je zde opravdu dobrý a jsem s ním velice spokojen, signál je kvalitní. Je velice dobrý i za Hradcem Králové a dokonce když jedu autem do Polska tak na autorádiu je signál i před městem Náchod celkem dobrý, poté v Náchodě a dál se logicky vytrácí. Je dobře že zůstanete na VS Praha-Líbeznice, protože z RVS Praha-Zbraslav je směrem na východ ( sem k Poděbradům a Pňovu) lom a to z části signál utlumuje, protože ten lom je blízko a vysílače a stožáry RVS Praha-Zbraslav jsou v malém ďolíku, mám s tím zkušenost protože z RVS Praha-Zbraslav vysílá Country Rádio a tady je s příjmem trochu problém, hraje zde daleko hůře než Český Impuls a to vysílají výkonem 20kW, tedy 2x vyšším než Vy. Máte dobré místo pro VS a Váš výkon 10kW je tady naprosto dostačující. Musím říci upřímě, že jsem si oddechl, že nejdete na Zbraslav, protože by tady byl problém se signálem, vím že vysíláte na internetu ale Střední Vlny mají své kouzlo, kterému se nic nevyrovná. S přáním všeho dobrého. Petr Štědronský

 23. Dobrý den, jsem dlouholetým posluchačem Vašeho rádia.Bohužel musím přeladit na jinou stanici a zvyknout si nani! Mám pana Gotta rád, ale poslouchat jeho novou písničku cca 50x denně je pro mne neůnosné a již jsem na ni alergický.
  Přeji mnoho zdaru, Váš bývalý posluchač.

  1. Milý pane Stando,
   děkujeme Vám za dosavadní přízeň. Rádio Český Impuls hraje výhradně české písničky 60. až 80. let. Nové písničky Karla Gotta rádi zahrajeme, ale za nějakých třicet let. 🙂

 24. Skoda, ze u tohoto radia neni videt, co se zrovna hraje, tak jak je to u jinych radii. Nebo co se zrovna hralo pred peti minutami… Tohle mi tady chybi.

 25. Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Počúvam rada raaadio impuls by cez internet a neviem, prečo, keď zapnem livestream, tak sa mi zapne automaticky český impuls?

 26. Dobrý den,

  poslouchám vás přes internetovou stránku http://www.ceskyimpuls.cz a píšničky se mi moc líbí. Chtěl bych se ale zeptat, jestli se mi to jen zdá, nebo opravdu běží vysílání jen v monofonním režimu?

  Díky,

  Jiří Novák

  1. Milý pane Jiří,
   jsme rádi, že se Vám písničky líbí. Sluch máte dobrý. Velká část nahrávek vznikla v době, kdy se běžně nahrávalo v monu. Střídání stereofonních a monofonních nahrávek je pro lidské ucho nepříjemné, proto vysílání rádia Český Impuls na internetu nabízíme v monu.

 27. Dobrý den, zdravím Český impuls ze Saudské Arábie, konkrétně z Džedy, kde jsem s kolegy na civilní letecké misi v rámci pronájmu letadel Českých aerolinií.

  Když jsem ještě létal víc v rámci Evropy, rád jsem si mnohokrát naladil frekvenci 981Khz na palubním navigačním rádiu, bylo pěkně slyšet vaše vysílání přibližně do vzdálenosti Varšavy, podle výšky letu samozřejmě. Jinak v Praze na zemi bez problémů, při čekání na odlet. Momentálně vás poslouchám po internetu a zpříjemňuji si volný čas při odpočinku.

  Rád bych vás ještě požádal a častější vysílání písní Milana Chladila, kterého mám velice rád. Sólově i ve spojení s Yvetou Simonovou. Má v repertoáru spoustu pěkných skladeb neohraných, na které se bohužel trochu neoprávněně pozapomnělo.

  Děkuji a zdraví Radek.

 28. Dobrý den.
  Mám tablet s op. sis. andrpit a chtěl jsem si nainstalovat podle vašeho návodu vaše rádio a ono to nejde. Netušíte, kde může být chyba? Díky suchomel

 29. Poslech na DAB kanál 10 D (215 MHz) cca 40km od Prahy na východ (Poříčany) bez výpadků, signál nahraně ale OK.
  Bezvadná muzika!

 30. Několik dní jsem se zůčastňoval přes internet soutěže „Haló tady impulsovi“ a nyní když se chci přihlásit, objeví se mi : litujeme stránka nenalezena.

  1. Milý pane Pavle, hru Haló, tady Impulsovi vysílá naše mateřská stanice, Ráááádio Impuls. Prázdninové kolo skončilo. Brzy ale začne kolo nové, podzimní. Bude třeba nová registrace. Přejeme hodně štěstí ve hře.

 31. Chcem aby mi hrálo rádio, ale vždy mi asi po piatich minutách vypne. Nemozem ho počúvať do nekonečna?!

  1. Vážený pane Jiří, mohl byste prosím popsat podrobněji, jak nás posloucháte? Na středních vlnách, internetu nebo jinak? Pokud na internetu, jakým způsobem? Pomocí aplikace, v prohlížeči? Na kterých stránkách? V tuhle chvíli nemáme dost informací, abychom Vám dali relevantní radu. 🙁

  1. Dobrý den,
   dopravní aplikaci Waze si stáhnete z Google Play, App Store nebo Windows Store. Vyberete si podle operačního systému svého zařízení, tedy chytrého telefonu či tabletu.

 32. Dobrý den, poslouchal jsem Vás během mé návštěvy v Praze a nyní rád v zahraničí na Internetu. Držte se, jste výborní. Přeji hodně úspěchů.

 33. radi poslouchame vase radio je skvele a tak mame dotaz zda budete miti nejakou vetsi akci na kterou bychom radi jeli.jsme z velke bytese.dekujeme simona a jan svobodovi

  1. Milý pane Svobodo,
   děkujeme za pochvalu. Každý ohlas od vás, našich posluchačů, nám dělá radost. Akci, na kterou se ptáte, připravujeme. Jakmile budeme vědět víc, budeme o akci informovat.

 34. Jako každý rok v létě, na chalupě, večer, kafe, cígareta a 981 AM.
  Jde mi tu i DAB, ale to nemá tu správnou patinu jako Střední vlny 🙂

 35. Dobrý den, Zítra 14.07.2016 má Karel Gott narozeniny 77-té. Doufám, že chystáte nějaký speciál na zítra. A třeba můžete zahrát nějakou raritní písničku co jsem Vám loni zaslal na e-mail např. Malvína, Důvěřivá (tj. první verze písně, kterou známe dnes jako Zůstanu Svůj). Karel Gott je můj nejoblíbenější zpěvák tak Vás budu zítra poslouchat. Poslouchám Vás každý den ale zítra se nechám překvapit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *