Rádio Český Impuls

Poslech rádia  Poslouchat nás můžete i pomocí FLASH PŘEHRÁVAČE.

Pošlete nám textovku!

Naše linka pro Vaše textovky má číslo 734 787 981. Pošlete vzkaz svým známým. Vaše vzkazy vyřizujeme každý den od 9 do 10 hodin. Dejte nám vědět, jaké je u Vás počasí nebo co Vám dělá radost…

Užijte si české písničky 60. až 80. let! Na rádiu pro radost ze života vám je hrajeme celý den. Český Impuls je II. program Ráááádia Impuls, dlouhodobě nejposlouchanější stanice v ČR. Český Impuls vysílá od 28. září 2014.

Vysíláme nejen českou populární hudbu, ale i českou country, folk a trampské písničky. V programu Českého Impulsu se setkávají Hana Zagorová, Marie Rottrová, Waldemar Matuška, Pavel Dobeš, Ivan Mládek nebo Wabi Daněk.

České písničky 60. až 80. let. Celý den.

Čeští zpěváci u nás písničky i vybírají. Pravidelně vysíláme Písničky z Impulsovic krabičky, které uvádějí Karel Gott, Helena Vondráčková, Dalibor Janda, Petra Janů a další. A k písničkám vždy připojí i krátkou vzpomínku.

Buďte v obraze!

Zatímco Vám dělají radost české písničky Vašeho mládí, naše redakce sleduje, co se kde děje. Každou hodinu se ve zprávách během dvou minut dozvíte vše, co byste měli vědět.

Program rádiaZprávy a předpověď počasí:
každou hodinu v celou
Přehled událostí a předpověď počasí:
6:30, 7:30 a 8:30
Téma dne:
pondělí až pátek ráno (od 6 do 9 hodin)
Smějeme se s Alexanderem Hemalou:
pondělí až pátek 16 až 18 hodin
Výběr nejlepších scének a vtipů:
sobota a neděle 16 až 17 hodin
Hodina vašich vzkazů:
9 až 10 hodin
Hrajeme vám country, folk a trampské písničky:
19 až 20 hodin
Písničky z Impulsovic krabičky:
7:40, 11:45, 14:45 (Uvádí Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Petr Janda a další známí zpěváci.)
Máme Česko rádi:
10:30, 14:30 (Připravuje Hana Kracíková a Miroslav Tausig z Klubu českých turistů.)
Hudební dvojice:
6:40, 8:40, 10:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45
Cestujeme s Jirkou Kolbabou:
13:30 (Uvádí Honza Benešovský.)
Televizní tipy Alexandera Hemaly:
12:30, 17:30
Hudební kalendář:
středa 11:30, sobota 07:50 a 15:30 (Připravuje Saša Komarnický.)

Smějeme se s Alexanderem Hemalou

O náš úsměv se stará Alexander Hemala. Každý všední den od 16 hodin vysílá dvě hodiny plné humoru. Pouští nám nejlepší scénky, které u nás vznikly. Éterem Českého Impulsu defilují Felix Holzmann, Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil nebo Vladimír Menšík.

Kdo nás poslouchá?

Základní data o našich posluchačích a programu najdete v této prezentaci.

Jak naladit Český Impuls?

Český Impuls lze naladit na středních vlnách, AM 981 kHz, dále v digitální televizi DVB-T, v digitálním rozhlase DAB a na internetu. Podrobnosti najdete zde.

       Zobrazit/Skrýt diskuzi ⇊

532 thoughts on “Rádio Český Impuls

 1. Dobrý večer, děkuji za krásné písničky,už léta je poslouchám do rána,sluchátka v uších, bez nich bych ani nešla spát.I váš ranní humor je bezvadný,Zkrátka jste fajn,ne že bych nemohla spát.ale jsem zvyklá. A že mi dorána hraje hudba do uší mě neruší.Dobrou noc. Všelková

  1. Vážený pane Fialo,
   těší nás, že máte zájem o rádio Český Impuls. Pro Ostravu bohužel nemáme přidělený kmitočet. Ostrava leží mimo oblast pokrytou stávajícími vysílači na 981 kHz. Na severní Moravě lze naši stanici poslouchat na internetu, příp. v kabelové televizi.

 2. Zdravím rádio Český Impuls! Poslouchám vás skoro celý den a neslyším písničky od Ivety Simonové a duety s Milanem Chladilem. Vždyt mají pěkné písničky. Budu rád když je zase někdy uslyším a připomene mi to mé mládí.Jsem už starší člověk a jsem rád že hrajete písničky z 60 až 80tých let.

  1. Milý pane Gruškovský,
   písničky Yvetty Simonové a Milana Chladila patří do našeho stálého fondu. Ve vysílání se objevují každý den. Určitě na ně budete mít štěstí. 🙂

 3. Zdravím z Polska(Poznań)!

  Přijímám váš program dobře večer a v noci na 981 kHz
  Moje oblíbené rádio! Jediné radio, co můžu neustále poslouchat.

  Pozdrawiam!
  Daniel

 4. Dobrý večer..už jsem opět naladila vlny ,,Českého impulsu¨..díky za super poslech..noční ubíhá mnohem veseleji..Mila

 5. Dobrý den.Proč vaši redaktoři neustále vypouští do éteru slovo“LADÍTE“?Já nejsem ladič,ale posluchač Já mám již dávno naladěno,tak jen poslouchám.Věřím tomu,že když příjdete domu a pustíte si radio,neladíte,ale posloucháte.Pokud by to bylo obráceně,tak vaše radio nikdy neuslyšíte.Nyní jedna gramaticka chyba ve výslovnosti.Reklama na vaše radio kde se říka „radost se života“,ale spravně gramaticky je „radost ZE života“!Krásný den amatéři.

 6. Jste TOP rádio ,již několik let poslouchám jen Vás,…
  Jste skvělí ,dekuji

  1. Milá paní Dano,
   děkujeme za upozornění. Žádné smyčky nevysíláme. Nejspíš se vám načetl náš program z paměti Vašeho počítače. Zkuste vyčistit historii prohlížení.

  1. Važený pane Adame, menší změny provádíme průběžně. Současné znělky odpovídají potřebám středních vln. Zásadnější úpravy zatím nejsou na pořadu dne.

 7. Poslední dobou (cca 14 dní) mám problém s neustálým vypínáním rádia.
  Po 1-5 minutách se to vypne a musím opět zapnout.
  neporadíte??

  1. Vážený pane Kupko, poradili bych zanést rádio do opravny. Ostatní posluchači si na podobné problémy nestěžují.

 8. Dobrý den všem.. Chtěl bych se optat zdali neplánujete pokrytí Klatovska na středních vlnách. Nechci mít svojí teslu 411 jen vystavenou, nechci stavět mega antény a poslech Vaší stanice na čemkoli co bylo vyrobeno po osmdesátém roce je zvěrstvo.. :)))

  1. Dobrý den, pane Míro,
   bohužel Vás zklameme. Žádný nový vysílač na SV nechystáme. Doporučujeme poslech na internetu, i když chápeme, že Vás jako nadšence SV tato odpověď nepotěší.

 9. Jste s Country rádiem jedničky, které poslouchám neboť dnešní repertoár kdy si postiženec stěžuje při zadrhnutém gramofonu celou dobu “ mám jednu ruku dlouhou“ a podobně po se nedá už poslouchat. Autoři a zpěváci vašeho repertoáru snad ani nemohou spát když to slyší. Jste zkrátka jedničky!!!

 10. Dobrý den bydlím v Čerčanech u Benešova a mám problém s vysíláním rádia Český Impuls, dříve s příjmem nebyl problém ale je to asi jeden nebo dva týdny co vás skoro vůbec nemůžu naladit nejsou prosím nějaké změny na vysílači? Moc rád toto rádio poslouchám hlavně kvůli Českým písničkám.
  předem moc děkuji

  1. Dobrý den,
   děkujeme za zpětnou vazbu. Máte pravdu, několik dnů jsme z technických důvodů museli vysílat z náhradního vysílače. Ten má zhruba poloviční výkon. Za přechodně snížený komfort se omlouváme.

 11. Pepan ,dobrý den.Hrajete parádně! Nemohu poslouchat křičené písničky u kterých se slova opakují.Např Lucka Vondráčková a nebo včera mi bylo málo zítra moc.Ubohost.

 12. Dobrý večer..prosí trochu veselejší muziku..nebo na té noční dostanu depku..stačí ti nemocní okolo..díky..Mila

 13. DOBRY DEN.POSLOUCHAM VAS NA INTERNETU I NA STREDNICH VLNACH.HRAJETE DOBRE PISNICKY,PAMATUJI SI JE Z MLADI.JEN TAK DAL.FRANTISEK ZE SLUKNOVSKEHO VYBEZKU.

 14. Jste nejlepší rádio, máme vás naladěné i v autech. Krásně hrajete, dozvíme se vše, co je třeba a hlavně těmi pěknými písničkami nám připomínáte naše mládí. To se to pak jezdí

 15. Dobrý deň, pozdravujem zo Slovenska. Ešte keby Ste tak mali online playlist, chcel by som občas vedieť kto spieva konkrétnu pesničku ktorá práve znie. S pozdravom Mikula.

 16. Dobrý den,jste nejlepší rádio,poslouchám vás denně, přinášíme mně radost do života, děkuji vám.

 17. Jste prostě skvělý, nehrajete skladby co mají jednu melodii a jednu holou větu v textu např. o tělesně postiženém co má jednu ruku dlouhou. Děkuji že jste!!!

 18. Dobrý den,
  děkuji moc za krásné písničky,tady v nemocnici to potřěbujeme…prosím pokud by jste našli písničku z filmu Nikola Šuhaj..ZABILI..děkuji moc,přeji krásný den.Břízová mila

  1. Milá paní Jitko,
   o písničkách, které vysíláme, pravidelně informují naši moderátoři. Na internetu seznam neuveřejňujeme.

 19. Hrajete kazdy den jak pres zrcadlo.pritom kazdy cesky zpevak vydal 5 a vice lp desek po 13cti pisnickach.mam desky i mc kazety a Vy pritom hrajete neustale to same.roky.

  1. Vážený pane Martine,
   žádné rádio se bohužel nikdy nezavděčí všem. Vybíráme písničky, které v našich testech vykazují největší oblibu. Určitě existují nahrávky, na které máte hezké vzpomínky. Rád si je pouštíte. A tak je to dobře. Všichni takové máme. Z některých písniček se staly hity, jiné si pouštíme podle nálady z vlastních desek a kazet. Do našeho vysílání vybíráme písničky, které zná většina posluchačů, aby si je mohla zazpívat. Věříme, že si s námi zazpíváte i vy.

 20. Konečně jste na vaší stanici začali hrát písničky mojich mladých let, za to vám moc děkuji. Poslechnu si písničky, které mají příjemnou melodii text který o něčem vypráví, ne jenom melodie jako když se zadrhne gramofon v jedné stopě a text je jedna holá věta po celou dobu produkce viz.(mám jednu ruku dlouhou) a podobné. Vůbec nesnáším skupinu Kabát z jednoho důvodu a to že kdyby neřvali jako tygři tak neumějí nic jiného. Je pravda, že hudba má člověka oslovit ale příjemně a dodat mu klid a pohodu. poslouchám různá rádia doma i v autě a proto se pokusím tuto frekvenci naladit i v autě. Děkuji vám za to že jste.

 21. Mám Vás naladěné v autě,kde Vás poslouchám každou noc při jízdě v zaměstnání. Jste prima parta co umí nejen informovat o událostech, ale i rozesmát při namáhavé noční cestě. Děkuji Vám.

 22. Zdravím moc v Novém roce 2019,přeji hodně zdraví ,pohody a dobrých písniček !
  Díky že tak parádně hrajete..jsem na noční..ve špitále na chirurgii..je úplně plno..tak by to chtělo hrát celou noc něco veselého..Hezký večer přeje věrná posluchačka Mila ze Šternberka

  1. Milá paní Markéto,
   ano, hrajeme podle playlistu. Pokud se ptáte, jestli náš playlist zveřejňujeme, tak vás musíme zklamat. Existují ale servery, které sledují vysílání rozhlasových stanic. Ty sestavují seznam odvysílaných písniček. Stačí si trochu pohrát s vyhledávačem. 🙂

 23. Dobrý den,jste mile rádio, poslouchám ,Vás všude jak je to možné, do nového roku Vám přejí ještě vice nových posluchačů .Mejdan byl výborný příští rok jedu zase Vase posluchacka že střední Moravy

 24. Milé rádio Impuls. Prosím, proč nehraješ více české vánoční písně a melodie a ne ty s anglickými texty. Buďme více Češi a vlastenci. Vždyť máme tolik hezkých písní s vánoční a zimní tématikou jako např. H.Vondráčková – Nejšdědřejší den,Bílé Vánoce, Honza Nedvěd – Do kostela, Martin Maxa – Koleda, Karel Zich – Kouzelná noc, Karel Černoch – Tichá noc, Ať v příštím roce máme starostí míň, Petra Janů – O Vánocích, Hana Buštíková – Padá sníh, Vondráčková, Gott,Urbánková – Rolničky, P. Habera – Zvuk bubnov, Elán – Vianoce, apod.
  Děkuji a přejí hezké svátky a úspěšný nový rok 2019.

 25. Dobrý den vážení je mi velmi líto že neumím naladit tuto stanici mám trvale naladěn Impuls a ten posloucháme od božího ránka denně ale naladit další stanici už je v mém věku hodně složité bojím se že bych pak nenašla normální impuls který posloucháme přesto vám všem přejeme mnoho mnoho spokojených posluchačů máme vás moc rádi a jsme už víc jak 15 let vašimi věrnými starými posluchači přejeme vám také krásné prožití vánočních svátků a do nového roku všem hlavně hodně zdraví a mnoho mnoho spokojených posluchačů jste skvělé rádio tak jen tak dál pokračujte vaši stálý posluchači manželé Havířovi z Rašovic-Týniště nad Orlicí

 26. Pohodový den přeji všem. Vaše radio poslouchám od nepaměti a nejde nic jiného říci, než, že pohoda! Zasílám pozdrav a poděkování Vám všem za vaší nádhernou práci. Je jistě radost jít do takové „rachoty“. S pozdravem Jaromír Mašek, Praha Stodůlky, kde momentálně sněží, jupííííííí, budeme stavět huhulána 🙂

 27. Dobrý den . Přivítal bych vysílač pro moravské kraje , v mém případě konkrétně Moravskoslezský kraj . Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *