Český Impuls

Jak naladit Český Impuls?

Hrajeme ve vašem televizoru v DVB-T2, na chytrém telefonu, v rozhlasovém pásmu DAB+
a pro některé naše posluchače stále i na středních vlnách 981 AM.

V televizoru

Po celé České republice nás můžete poslouchat ve svém televizoru v pásmu DVB-T2. Váš televizor nebo set-top box naše rádio naladí automaticky. V opačném případě spusťte ruční ladění. Na dálkovém ovládání si potom vyberete poslech rozhlasových stanic.

Rádio Český Impuls můžete poslouchat například v digitální kabelové televizi Vodafone.

Mapa pokrytí ČR signálem DVB-T2

Na chytrém telefonu a na internetu

Náš internetový stream můžete poslouchat na našich stránkách nebo v aplikaci Ráááádia Impuls.
Tu si stáhnete zdarma z Google Play nebo App Store do svého telefonu nebo tabletu.

Hrajeme i v dalších aplikacích, např. play.cz, TuneIn či Pure Connect. Pokud využíváte jinou aplikaci, ve které není rádio Český Impuls zastoupeno, dejte nám vědět!

Rádio Český Impuls lze poslouchat komfortně i na internetových rádiích. To jsou přenosné nebo stolní přijímače, jak jste u rádií zvyklí. Oproti klasickému rádiu přijímají signál z internetu, např. z wi-fi. Internetová rádia fungují nezávisle na počítači. Podmínkou je ale přístup k internetu.

V rozhlasovém pásmu DAB+

V Praze, Plzni a Ostravě šíříme náš program v DAB+. To je nové rozhlasové pásmo, podobně jako velmi krátké nebo střední vlny na rozhlasovém přijímači, který má pásmo DAB+, spusťte automatické ladění. Vyhledají se všechny stanice, jejichž signál zachytíte. Pak stačí zvolit rádio Český Impuls a nerušeně poslouchat. Přijímače s pásmem DAB+ se dají koupit v obchodech s elektronikou a objevují se i v akčních nabídkách supermarketů. Nejlevnější modely stojí několik stovek.

Mapa pokrytí ČR signálem v pásmu DAB+

Na středních vlnách

Z vysílače Líbeznice nedaleko Prahy vysíláme na středních vlnách, AM 981 kHz. Signál pokrývá především střední a severní Čechy. Střední vlny mají jak starší, tak novější přijímače, včetně většiny autorádií. Pásmo středních vln bývá označeno písmeny SV, CB, AM nebo MW.


Zdroj map pokrytí: Český telekomunikační úřad a rádio Český Impuls